Bizden Size

Çocuk ve gençlerle ilişkilere ışık tutacak ve onları daha iyi anlayabilmenize yardımcı olacak içerikleri Bizden Size bölümümüzde sizlerle paylaşmayı hedefliyoruz.

Gelişim dergimizde, okulumuz psikolojik danışmanlarının hazırladığı alanımızla ilgili konuları sizlerle buluşturuyor ayrıca alanında uzman kişilerin röportaj ve yazılarına da yer veriyoruz.

Alanımızla ilgili kitapları Okurken bazılarını sizlerle de paylaşmayı istiyoruz.  Okumanızı önerdiğimiz kitapların kısa özetlerine yer verip sizlere fikir vermeyi istiyoruz.

Okul öncesi dönem, çocukların en hızlı değiştiği ve geliştiği bir dönemdir. Çocuklarınız Büyürken sizlere rehber olacağını düşündüğümüz yazıları bu bölümümüzde okuyabilirsiniz.

İzlediğimiz filmlerde gördüğümüz bazı sahneler, konuşmalar hepimizde farkındalık oluşturabilmektedir. Bu farkındalıklar yaşamımızda her birimizde küçük de olsa değişimler yaratabilmektedir. Bizler Seyrederken bölümümüzle hayatınızda küçük dokunuşları sağlayabilecek filmleri sizlerle paylaşmayı istiyoruz.

Linkler bölümünde size kaynak olabileceğini, yararlanabileceğinizi düşündüğümüz web sitelerini inceleyebilirsiniz.

Önemli olduğunu düşündüğümüz ve gündemde yer alan konularla ilgili hazırlayacağımız metinleri Güncel başlığında takip edebilirsiniz.

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisi’mizin gelişimsel rehberlik anlayışı çerçevesinde yürüttüğü etkinliklerimizi Haberler bölümlerinde bulabilirsiniz.